Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
İbrahim Tatlıses Uyandı
İbrahim Tatlıses Uyandı

Merhaba değerli sohbetsevdam.net üyeleri ve ziyaretcileri Ameliyat olduktan sonra sağlık durumuyla ilgili spekülasyonlar yapılan Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses gözlerini açtı.
İbrahim Tatlıses için süren umutlu bekleyiş nihayet mutlu sona erdi. Doktorlarının son açıklamasına göre yoğun bakım ünitesinden servise odasına alınan ibrahim Tatlıses gözlerini açtı.
Makinaya bağlı olmaksızın nefes alıp vermeye başlayan İbrahim Tatlıses’in karnının şiştiği ancak bunun hastane mikrobundan dolayı olduğu ve sağlık durumunun iyiye gittiği açıklandı. ABD’de riskli bir ameliyat geçiren ve hayati tehlikesi bulunan İbrahim Tatlıses’le ilgili sevindiren gelişmeler yaşanıyor. Uyandırılan Ünlü sanatçı ibrahim tatlıses, yoğun bakım ünitesinden çıkarıldı ve normal odaya alındı.
İşte İbrahim Tatlıses’e dair tüm gelişmeler;
ibrahim tatlıses uyandırıldı ve makineye bağlı olmaksızın nefes alıp vermeye başladı. Yapılan ameliyatla Tatlıses’in kafasından 10 mm kemik çıkarıldı. Tatlıses operasyondan sonra hastane mikrobu kaptı. Bu nedenle karnı şişti.
BABA BENİ DUYUYORSAN
Önceki gün hastane odasında babasının yanına giden İdo Tatlıses Baba beni duyuyorsan sağ ayağını oynat dedi. İmparator çağrıya karşılık verdi ve ayağını oynattı. Ayrıldığı eşi ve kızı Elif Ada’nın annesi Ayşegül Yıldız, İbrahim Tatlıses’in İbo Show programında söylediği en sevdiği şarkıların kayıtlarını sanatçıya dinletiyor.
Oğlu İdo’nun annesi Derya Tuna, İbrahim Tatlıses’e rehabilitasyon sürecinde destek olmak için Miami’de ev tutacak. Tuna’nın ev arayışları sürüyor.Bu sevindirici haberi ünlü sanatçı ibrahim tatlıses358088 hayranlarına sunmaktan gurur duyarız.

BİLGİLER
tarafından 22 Mart 2015 - 04:07 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Reklam Alanı
Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Radyo Dinle
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ANKARA'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

sohbetsevdam.net son olarak itibari ile güncellenmiştir.