Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Aczmendiler, Paris Katliamını Yapanlar İçin Cenaze Namazı Kıldı
Aczmendiler, Paris Katliamını Yapanlar İçin Cenaze Namazı Kıldı

Fransa’da Charlie Hebdo dergisine silahlı baskın düzenleyerek 12 kişiyi katleden Kouachi kardeşler için İstanbul‘daki Aczmendi Dergâhında gıyabi cenaze namazı kılındı.
Paris‘te 17 sivilin hayatını kaybettiği terör saldırılarının yarattığı şok sürerken İstanbul‘da bu terör eylemlerini gerçekleştiren saldırganlar için cenaze namazı kılındı. Daha önce de sansasyonel etkinlik ve yürüyüşlerle gündeme gelen Aczmendi tarikatının İstanbul‘daki dergâhında kılınan cenaze namazını tarikatın lideri Müslim Gündüz de Twitter hesabından duyurdu.

Müslim Gündüz‘ün sosyal medya aracılığıyla paylaştığı fotoğrafın İstanbul‘daki Aczmendi dergâhında kılındığı bilgisi yer aldı.

Sitede Aczmendi Dergahı‘nda şehit Kuaşi kardeşler için gıyabi cenaze namazı kılındı! başlığıyla verilen haberde Charlie Hebdo dergisine yapılan saldırı için ‘operasyon’ denilerek, “ehl-i küfrün paçasını tutuşturan, aşağılık karikatüristleri cehenneme yollayan yiğit Kuaşi kardeşler için Aczmendi Dergahı‘nda gıyabi cenaze namazı kılındı ifadelerine yer verildi.
TARİKAT LİDERİ MÜSLÜM GÜNDÜZ’DE KAREDE

Gıyabi cenaze namazı sırasında çekildiği belirtilen fotoğraflarda Aczmendi tarikatının lideri olan Müslim Gündüz de görülüyor
ACZMENDİLER KİMDİR

Aczmendi Elazığ Akşam Sanat Okulu mezunu Müslüm Gündüz‘ün liderliğini yaptığı tarikat Kendine özgü giyim tarzı olan, 1985 yılında Elazığ‘da kendi çevresinde bu kıyafetlerle din üzerine sohbet toplantıları yapan tarikat. Gündüz‘e çevresinde itibar edip uyanlar çıkmıştır.

BİLGİLER
tarafından 12 Ocak 2015 - 08:25 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Reklam Alanı
Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Radyo Dinle
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ANKARA'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

sohbetsevdam.net son olarak itibari ile güncellenmiştir.